Zadzwoń, uzyskaj informację

+48600333433
+48607382930

Odbudowa tkankowa stabilizowanymi kompleksami hybrydowowymi kwasu hialuronowego

admin

In Zabiegi Posted

OPIS ZABIEGU

Preparat jest jednym z najbezpieczniejszych specjalistycznych preparatów wykorzystywanych w medycynie estetycznej do liftingu i odmładzania twarzy. Kombinacja naukowo wyselekcjonowanych różnych długości łańcuchów kwasu hialuronowego, które tworzą nowoczesną, stabilizowaną termicznie molekułę, bez dodatku żadnych chemicznych czynników sieciujących. Dzięki temu Pacjent nie jest narażony na uczulenie czy podrażnienie skóry. Preparat to więcej niż kwas hialuronowy jego stabilizacja termiczna powoduje, że nie ma wad i w doskonały sposób współpracuje z komórkami skóry oraz odbudowuje kolagen i elastynę.

Preparat doskonale integruje się z tkankami, gdyż jego bazą jest naturalny kwas hialuronowy- główny komponent skóry. Zabieg ten służy przebudowie i przywróceniu utraconych przez lata parametrów skóry. Zabieg jako jedyny regeneruje, odmładza starzejące się podścielisko skórne. Poprawa wyglądu widoczna jest często natychmiast po zabiegu, ale docelowe efekty narastają w czasie  dzięki zachodzącym procesom biostymulacji i bioremodelingowi. To powolne narastanie efektów świadczy o tym ,że następuje przebudowa własnej tkanki  co gwarantuje dłuższy efekt.

TECHNIKA PODANIA

Istotną częścią zabiegu jest  technika jego podania, która bazuje na magicznych punktach tzw. BAP TECHNIQUE czyli podanie preparatu w 5 punktach receptywnych precyzyjnie i  symetrycznie po obu stronach twarzy. Przy tak małej ilości iniekcji zabieg jest bardziej komfortowy a ryzyko siniaków ograniczone do minimum.

OBSZARY DZIAŁANIA

  • Twarz
  • Szyja
  • Dłonie

Z JAKĄ CZĘSTOTLIWOŚCIĄ WYKONUJE SIĘ ZABIEG I KIEDY SĄ WIDOCZNE EFEKTY

Badania potwierdzają, że optymalne efekty dają trzy zabiegi wykonane w odstępach 1 miesiąca.
W celu dodatkowego wzmocnienia efektu można wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie.

KORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA

  • Nadaje skórze sprężystości
  • Neutralizuje zwiotczenie skóry
  • Przywraca utracony kontur
  • Wygładza zmarszczki bez efektu „ powiększenia- nalania twarzy”