Zadzwoń, uzyskaj informację

+48600333433
+48607382930

Stymulacja tkankowa – siła polinukleotydów

admin

In Zabiegi Posted

 Jest to nowa linia produktów medium i strong o działaniu przeciwstarzeniowym, na bazie polinukleotydów. Został specjalnie stworzony do zabiegów na różne problemy skóry twarzy i ciała. Ma działanie nawilżające, antyoksydacyjne i liftingujące. W wyniku działania trzykierunkowego buduje optymalne środowisko dla wzrostu fibroblastów, co prowadzi do poprawy elastyczności skóry. To niepowtarzalne potrójne działanie na poziomie komórkowym, daje wyraźny efekt długotrwałego odmłodzenia.

 

Jak działąją polinukleotydy?

Efekt antyoksydacyjny
Polinukleotydy działają jak wymiatacz wolnych rodników. Dzięki swojej makrocząsteczkowej budowie polinukleotydy wiążą wolne rodniki, co stanowi o ich funkcji ochronnej. Makrocząsteczki są metabolitami enzymatycznej degradacji cząsteczek polinukleotydów.

Działanie nawilżające
Hydrofilowa i polianionowa struktura umożliwia PDRN wiązanie cząsteczek wody, co powoduje intensywne nawilżenie tkanek. Cząsteczki wody wypełniają przestrzenie śródskórne i sprawiają, że skóra staje się jędrniejsza i bardziej nawilżona. 

Działanie liftingujące
Silne nawilżenie i działanie antyoksydacyjne przyczyniają się do stworzenia optymalnego środowiska fizjologicznego dla wzrostu fibroblastów, sprzyjającego przywróceniu elastyczności tkanek.

Dla kogo?

Idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności, pierwsze zmarszczki. Dla skóry pozbawionej blasku z objawami przesuszenia. Dla osób oczekujących naturalnych efektów, bez zmiany rysów twarzy.
Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry.

 

Obszar działania

-Twarz
– Szyja
– Okolica oka
– Dekolt
– Grzbiet dłoni
– Brzuch
– Uda
– Pośladki