Zadzwoń, uzyskaj informację

+48600333433
+48607382930

O klinice

Elesthetic Clinic – Klinika Medycyny Estetycznej, oferuje pełne spektrum zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii z uwzględnieniem najnowocześniejszych trendów, technik, procedur i preparatów stosowanych w dermatologii estetycznej z zachowaniem bezpieczeństwa i indywidualnej troski o pacjenta. Propaguje holistyczną dbałość o zdrowie i urodę łącząc wiedzę z zakresu dermatologii estetycznej z endokrynologią i medycyną przeciwstarzeniową oraz kosmetologią. Proponuje nowoczesne interdyscyplinarne podejście do usuwania oznak starzenia się, oparte na opracowaniu indywidualnych, optymalnych i przede wszystkim bezpiecznych programów odmładzania i powstrzymywania procesów starzenia się w ujęciu całościowym, z zachowaniem ładnego wyglądu, poprawy samopoczucia, kondycji, witalności, energii i dobrej kondycji psycho – fizycznej przez cały dzień.

Zespół

Dr n. med. Elżbieta Podgórska

Doktor nauk medycznych Elżbieta Podgórska. Były pracownik naukowo-dydaktyczny w Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista II- go stopnia z zakresu chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej, lekarz medycyny estetycznej. Posiada certyfikat specjalisty medycyny anti-aging wydany przez World Society of Anti-Aging Medicine. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE). Należy do grona wykładowców i trenerów z zakresu dermatologii estetycznej i medycyny atni-aging w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging z ramienia SLDE. Właścicielka Elesthetic Clinic w Warszawie, gdzie propaguje holistyczne podejście do dermatologii estetycznej i medycyny przeciwstarzeniowej. Jest uznanym trenerem technik z zakresu medycyny estetycznej, wykładowcą na szkoleniach i kongresach zawiązanych z dermatologią estetyczną i medycyną przeciwstarzeniową.

Dr. n. med. Ewa Styk

Specjalista chorób wewnętrzych, endokrynologii i medycyny przeciwstarzeniowej. Wykładowca na międzynarodowym kursie organizowanym przez World Society of Anti Aging Medicine. Członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Menopauzy. Członek Zarządu Głównego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Autor wielu artykułów z dziedziny endokrynologii i medycyny przeciwstarzeniowej.

Dr n. med. Krzysztof Cecherz

Laryngolog, posiada drugi stopień specjalizacji z zakresu otolaryngologii. Do jego zainteresowań klinicznych należy również medycyna estetyczna.

Aldona Przybylska

Magister kosmetologii ze specjalizacją laseroterapii oraz nowoczesnych technologii, licencjonowana specjalistka ds. promocji zdrowia oraz asystent medyczny. Charakteryzuje mnie holistyczne podejście do potrzeb klientów, wysoka kultura osobista oraz ciągłe dążenie do perfekcji i samodoskonalenia się. Specjalizuję się w remodelingu, depilacji laserowej, fotoregeneracji oraz peelingach chemicznych. Moja praca jest moją pasją, a gwarancją profesjonalizmu, skuteczności i wiedzy jest 15 letnie doświadczenie.

Gabinet