Zadzwoń, uzyskaj informację

+48600333433
+48607382930

Utrata jędrności i objętości ust

admin

In Wskazania Posted

Piękne, kształtne i pełne blasku usta to jeden z atrybutów kobiecości. Upływ czasu powoduje utratę jędrności, odwodnienie i wysuszenie skóry ust, które tracą jędrność i objętość. Z biegiem lat starzejąca się skóra jest bardziej podatna na działanie siły grawitacji. Pojawiają się „opadające kąciki” nazywane często „liniami marionetki”. Praca mięśnia okrężnego ust utrwala liniowe zmarszczki wokół czerwieni wargowej tzw. „zmarszczki palacza”. Usta zmieniają kształt, stają się wąski, często niesymetryczne – dając twarzy wyraz złości, smutku lub zmęczenia.

U ludzi młodych widoczne są czasami niedoskonałości związane z ustami – polegają one na braku symetrii, nieprawidłowym (niedostatecznym) rozwoju czerwieni wargowej, co zakłóca właściwe proporcje twarzy i wprowadza dysharmonie w jej wyglądzie.

Wszystkie te niedoskonałości możemy skutecznie skorygować wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego, który pozwala na uzyskanie doskonałego efektu zwiększającego objętość, nawilżenie oraz ujędrnienie ust, a jednocześnie poprawia zaburzone proporcje warg, wpływając na symetrię i harmonię uśmiechu.