Zadzwoń, uzyskaj informację

+48600333433
+48607382930

Kompleksowa rewitalizacja skóry kwasem hialuronowowym

admin

In Zabiegi Posted

Opis zabiegu

Zabieg rewitalizująco – liftingujący polega na podaniu preparatu metodą mezoterapii. Zabieg spektakularnie poprawia gładkość, nawilżenie i elastyczność skóry oraz usuwa drobne zmarszczki. Jest on przeznaczony dla osób z suchą, szarą i pozbawiona blasku skórą. Preparat zawiera wysokie stężenie rewitalizującego kwasu hialuronowego i jest w formie gładkiego żelu, który doskonale integruje się z tkanką. Dzięki temu zabieg nie powoduje obrzęków i zasinień, nie wykluczając Pacjenta z aktywności dnia codziennego.  Jest idealnym rozwiązaniem dla osób zapracowanych z ograniczonymi zasobami czasu, którym zależy na zabiegach niewymagających częstego powtarzania.  Dzięki zastosowaniu opracowanej przez firmę Allergan, przełomowej technologii VYCROSS, która zwiększa poziom usieciowania kwasu hialuronowego, efekty zabiegu utrzymują się aż do 9 miesięcy.

Efekty po zabiegu

Po zabiegu efekty widoczne są niemalże natychmiast. Skóra jest intensywnie nawilżona, wygładzona, elastyczna  i rozświetlona. Poprawia się gęstość skóry oraz zauważalna jest redukcja powierzchownych zmarszczek.

Czy zabieg jest bolesny?

Preparat zawiera lidokainę, która zwiększa komfort Pacjenta w trakcie zabiegu.

Wskazania

Skóra sucha i odwodniona, skóra wiotka o obniżonym napięciu, cera szara i ziemista, blizny potrądzikowe, drobne zmarszczki. Zabieg można wykonać na twarzy, szyji, dekolcie , dłoniach

Zalecenia pozabiegowe

Zaraz po zabiegu nie zaleca się nakładania makijażu oraz unikanie w dniu zabiegu innych zabiegów kosmetycznych, sauny, wystawiania skóry na działanie promieniowania UV (solarium, słońce), nadmiernego wysiłku fizycznego i korzystania z basenu. Są to tylko ograniczenia względne, podobnie jak w przypadku każdego zabiegu związanego z iniekcjami do skóry.

Przeciwwskazania oraz działania niepożądane

Zabieg nie jest rekomendowany u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią, a także u osób z chorobami o podłożu autoimmunologicznym, chorobami nowotworowymi, ze skłonnościami do powstawania blizn przerostowych, stanami zapalnymi skóry (opryszczka, trądzik).
Działania niepożądane wynikają z techniki iniekcyjnej. Wśród możliwych objawów niepożądanych pojawiają się czasem małe siniaczki, zaczerwienienia, obrzęk, ból w miejscu wstrzyknięcia, świąd w przypadku skóry wrażliwej, nadwrażliwość w miejscu korekcji, sporadycznie obrzęk pod postacią zgrubienia utrzymującego się kilka dni.

Zastosowanie

Zabieg to zabieg jednorazowy. Nie ma konieczności wykonania serii, by uzyskać optymalny efekt. Rezultaty w postaci odmłodzenia skóry i wyraźnej poprawy jej jakości utrzymują się ok. 9 miesięcy.