Zadzwoń, uzyskaj informację

+48600333433
+48607382930

Odbudowa, regeneracja tkankowa – kwas polimlekowy

admin

In Zabiegi Posted

Kwas polimlekowy to wyjątkowy stymulator tkankowy, łączący zalety błyskawicznie działającego wypełniacza z długotrwałym efektem biostymulatora podtrzymującego produkcję kolagenu.

Formuła preparatu to połączenie kwasu polimlekowego PDLLA oraz nieusieciowanego kwasu hialuronowego.

MECHANIZM DZIAŁANIA

Kwas hialuronowy wnika w tkanki, dając błyskawiczny efekt wypełnienia, a dzięki działaniu mikrocząsteczek kwasu polimlekowego zachowuje spoistość i odpowiednie właściwości fizyczne. Po dwóch tygodniach, kiedy wypełniające działanie kwasu hialuronowego słabnie, w skórze trwa już intensywna produkcja kolagenu i elastyny, stymulowana przez mikrocząsteczki kwasu polimlekowego. Po 6 miesiącach widać ostateczny efekt współdziałania składników preparatu – odbudowaną przez nowo syntetyzowane włókna kolagenowe objętość i elastyczność skóry.

WSKAZANIA

– potrzeba zwiększenia ubytków objętości zapadniętych obszarów twarz
– bruzdy
– głębokie zmarszczki, opadanie, wiotkość skóry twarzy i ciała
– korekta pooperacyjna atrofii skóry i lipoatrofii

EFEKTY

Efekty terapii utrzymują się ponad dwa lata od ostatniego zabiegu. Rekomendowana ilość zabiegów to 2 lub 3 w zależności od mankamentu skórnego w odstępach 6-8 tygodniowych. Po dwóch latach rekomendujemy wykonać 1 zabieg przypominający.
Kwas polimlekowy to spektakularny efekt początkowy i trwała poprawa elastyczności i objętości skóry przez kolejne 24 miesiące!