Zadzwoń, uzyskaj informację

+48600333433
+48607382930

Mezoterapia kwasem hialuronowym z aminokwasami

admin

In Zabiegi Posted

OPIS ZABIEGU

Mezoterapia kwasem hialuronowym z aminokwasami to linia preparatów będąca wynikiem wieloletnich badań. W wyniku wieloletnich badań biotechnologicznych, powstała opatentowana formuła składająca się z wysokiego stężenia kwasu hialuronowego oraz kompleksu aminokwasów. Badania naukowe udowodniły, że aminokwasy tj: glicyna, l-prolina, l-lizyna i l-leucyna w połączeniu z kwasem hialuronowym mogą wspierać proces bio-rewitalizacji. Stymulatory tkankowe to najnowocześniejsze rozwiązanie w kosmetologii i medycynie estetycznej. Ich działanie w dużej mierze polega na odbudowie struktury skóry, poprzez stymulację wytwarzania kolagenu i elastyny.  

DLA KOGO ZABIEG I NA JAKIE OKOLICE?

Dzięki możliwości podawania produktu za pomocą kaniuli oraz z wykorzystaniem techniki mezoterapii, zabieg ten pozwala na szerokie spektrum zastosowań i wyjątkowy komfort dla pacjenta.  Dzięki produktowi leczymy: umiarkowane i głębokie zmarszczki twarzy, szyi, dekoltu, utratę jędrności i objętości policzków a także grzbietów dłoni, skóry nad kolanami i okolicy ramion. Dodatkowo zabieg stosowany jest dla skór pozbawionych blasku, suchych, zmęczonych. Zabieg jest przeznaczony dla wszystkich pacjentów, którzy obserwują u siebie w/w efekty, a przy okazji chcą naturalnego efektu.

Mezoterapia kwasem hialuronowym z aminokwasami – DRINK

Znakomitym uzupełnieniem terapii jest doustny preparat – suplement diety zawierający aminokwasy, których celem jest stymulacja skóry do produkcji kolagenu. Jest to produkt zwiększający efektywność działania wszelkich zabiegów z zastosowaniem medycyny estetycznej i kosmetologii.

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Produkt podaje się podskórnie lub w głębokie warstwy skóry w zależności od zastosowanego preparatu w celu uzyskania efektu wypełnienia, zniwelowania zmarszczek oraz nawilżenia. Aby zapewnić komfort pacjentowi, przed zabiegiem stosowany jest krem znieczulający.

JAK PRZEBIEGA TERAPIA?

Terapia preparatami z tej serii ustalana jest indywidualnie w zależności od wskazań. Optymalne efekty uzyskuje się po wykonaniu 3-4 zabiegów w odstępach 7-10 dni przy zastosowaniu produktu w wersji Classic lub 3 zabiegów w odstępach 20 dni przy zastosowaniu produktu w wersji HMW.

PRZECIWWSKAZANIA ORAZ DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

Zabieg nie jest rekomendowany u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią, a także u osób z chorobami o podłożu autoimmunologicznym, chorobami nowotworowymi, za skłonnościami do powstawania blizn przerostowych oraz stanami zapalnymi skóry (opryszczka, trądzik)
Działania niepożądane wynikają z techniki iniekcji. Wśród możliwych objawów niepożądanych pojawiają się czasami małe siniaki, zaczerwienienia, obrzęki, tkliwość w miejscu podania, Wszystkie objawy niepokojące powinny być skonsultowane z lekarzem wykonującym zabieg.

ZALECENIA POZABIEGOWE

Po zabiegu zaleca się powstrzymanie od nakładania makijażu. W ciągu kilku następnych godzin sugeruje się unikanie sauny, ekspozycji skóry na działanie światła słonecznego. W przypadki pojawienia się w miejscu iniekcji siniaka można zastosować preparaty przyspieszające jego wchłanianie.