Zadzwoń, uzyskaj informację

+48600333433
+48607382930

Medycyna estetyczna

admin

In konsultacje Posted

Bezpieczne odmładzanie w pięciu krokach.
Starzenie się skóry i całego organizmu jest procesem, który postępuje na przestrzeni czasu i którego nie możemy jeszcze powstrzymać. Widocznym negatywnym skutkiem są zmarszczki, przebarwienia, poszerzone naczynia, utrata jędrności skóry, która staje się cienka i pozbawiona blasku. Wygląd ciała zmienia się, a wiotka skóra podkreśla niechciane fałdki.

Nowoczesne kuracje odmładzające oparte są na bezpiecznych działaniach wielokierunkowych. Mają one na celu poprawę skutków starzenia się skóry i powstrzymanie procesów degeneracyjnych zachodzących w skórze i tkance podskórnej. Jest to terapia długofalowa, oparta na zastosowaniu różnych metod i środków, które w rękach doświadczonego lekarza mogą przynieść optymalny rezultat oparty na synergii ich działania. Najlepsze efekty odmładzające uzyskuje się łącząc różne techniki i tworząc indywidualny program terapii odmładzającej. Harmonogram takiego programu podyktowany jest wiekiem pacjenta, stanem jego zdrowia, rodzajem skóry, analizą problemów, które należy rozwiązać np. wiotkość skóry, utrata jędrności, zmarszczki, zaburzenia wolumetrii, proporcji, symetrii i harmonii w obrębie twarzy, niechciane depozyty tkanki tłuszczowej w okolicach podbródka i innych partii ciała (broda, ramiona, pachy, brzuch, uda, kolana).

Krok 1: Skorzystaj z zabiegów, które uruchomią procesy regeneracyjne skóry.
Krok 2: Uzupełnij utraconą objętość w klinice medycyny estetycznej.
Krok 3: Po ustąpieniu świeżej opalenizny poddaj się zabiegowi fotoodmładzania!
Krok 4: Sprawdź jakie efekty daje zabieg modelowania i odmładzania ust.
Krok 5: Modeluj sylwetkę bez użycia skalpela.

Estetycznych sposobów na modelowanie sylwetki oraz pielęgnację skóry twarzy i ciała jest wiele. Jak zdecydować, który zabieg będzie odpowiedni i kiedy warto go wykonać?
Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przeprowadza lekarz, ponieważ bardzo istotne jest prawidłowe zaplanowanie i technika wykonania terapii oraz opracowanie indywidualnego programu leczniczego i pielęgnacyjnego pacjenta. Doświadczony lekarz zapewni pacjentowi uzyskanie naturalnego, satysfakcjonującego efektu zabiegu – wyraźnie odmłodzonej, jędrnej i napiętej skóry twarzy i ciała. Również częstotliwość, z jaką należy powtarzać zabiegi, to sprawa indywidualna, o której decyduje lekarz. Personalizowane kuracje opracowywane są w zależności od potrzeb i oczekiwań pacjenta, a także pod kątem różnych problemów natury estetycznej. Wybór zabiegów, czy właściwego preparatu, uzależniony jest od wielu czynników, m.in. rodzaju skóry, zaawansowania procesu starzenia się czy fototypu i kondycji skóry.