Zadzwoń, uzyskaj informację

+48600333433
+48607382930

NUCLEOFILL–Lifting na poziomie komórkowym

admin

In Zabiegi Posted

Nucleofill to trzy preparaty: strong, medium i soft do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry.
Ten innowacyjny produkt wywołuje trzy efekty:

-liftingu
-antyoksydacji
-nawilżenia

To niepowtarzalne, potrójne działanie na poziomie komórkowym, daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. Nucleofill to synonim innowacyjnej biotechnologii w medycynie estetycznej i anti-agingu. Ta naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, zawiera polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy.

Pierwszy kierunek działania to stymulacja fibroblastów w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu dochodzi do dojrzewania fibroblastów w miofibroblastach. Zachodzi intensywny proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co daje efekt liftingu i rewitalizacji.

Drugim mechanizmem jest działanie antyrodnikowe i działanie antyoksydacyjne. Polinukleotyd w środowisku pozakomórkowym zachowuje się jak „ wymiatacz” wolnych rodników, co doprowadza do znacznej redukcji stresu oksydacyjnego.

W trzecim mechanizmie wykorzystana jest zdolność polinukeotydu do wiązania wody, co zapewnia długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej(ECM). Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.

Dla kogo?

Idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności, pierwsze zmarszczki. Dla skóry pozbawionej blasku z objawami przesuszenia. Dla osób oczekujących naturalnych efektów, bez zmiany rysów twarzy.

Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry.

 

Obszar działania

-Twarz
-Szyja
-Okolica oka

Jak wygląda zabieg?

Zabieg jest wykonywany przez lekarza w tzw. technice bolusowej jest to 5 nakłuć na każdą stronę twarzy zabieg może być wykonany za pomocą igły lub kaniuli.

Osoby wrażliwe mogą skorzystać ze znieczulenia, choć sam zabieg nie jest bolesny, odczuwalne jest delikatne mrowienie i rozpieranie

Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, sporadycznie może się pojawić delikatny obrzęk lub siniak. W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się serię 4 zabiegów co 2-4 tygodnie.

Produkt jest naturalny i bezpieczny, nie zawiera substancji o potencjale uczulającym.