Oferty specjalne

Zapraszamy do skorzystania z najnowszego zabiegu Bekyra – likwidowanie poduszeczki tłuszczowej z jednoczesnym modelowaniem linii żuchwy i wzrostem elastyczności skóry. W rezultacie mozliwe jest osiągnięcie efektu odchudzenia i odmłodzenia dolnej partii twarzy. Zabieg jest idealną alternatywą dla procedur chirurgicznych, wymagających długotrwałej rekonwalescencji i dedykowany jest osobom borykającym się z kompleksami związanymi z obecnością drugiego podbródka, który może być związany z genetyką czy procesm starzenia się.
Preparat Belkyra wiodącej firmy Allergan powoduje zniszczenie komórek tłuszczowych, więc nie przewiduje się konieczności ponownego leczenia.
Cena zabiegu waha sie w przedziale 2-3,5 tys.zł.

Promocja

W  Elesthetic clinic dzień kobiet świętujemy przez cały marzec z tej okazji zapraszamy do skorzystania z promocji  osocze bogatopłytkowe 2+1 GRATIS   lub mezoterapii igłowej z 20% rabatem.

Zapisz się już dziś pod nr. telefonu 600 333 433.

Kosmetyki OBAGI

Kosmetyki marki OBAGI należą do jednych z najbardziej popularnych preparatów wysokospecjalistycznych do pielęgnacji skóry Amerykanek. W Polsce produkty marki Obagi zdobywają szturmem urodowe i kosmetyczne konkursy w naszym kraju. Docenione w plebiscycie Doskonałość Roku 2015 Twojego Stylu oraz nagrodzone tytułem InStyle BEST BEAUTY BUYS 2015.

Preparaty kompleksowo poprawiają stan i kondycję skóry, stymulują jej procesy naprawcze – są zalecane do podtrzymywani efektów zabiegów estetycznych, rozjaśniają skórę – doskonale niwelują zaburzenia związane z procesami pigmentacji, oczyszczają, chronią, zapobiegają pogłębianiu procesów starzenia.

A oto kilka z nich:

Professional – C Serum – serum zapewniające maksymalną ochronę antyoksydacyjną. Zawiera czystą formę witaminy C w optymalnym stężeniu (10-20%). Kompleksowo przeciwdziała procesom fotostarzenia skóry. Intensywnie neutralizuje wolne rodniki, stymuluje syntezę naturalnego kolagenu i stabilizuje witaminę E. Produkt zwiększa ochronę przeciwsłoneczną (UV), przywraca właściwy stopień nawilżenia, a przy tym rozjaśnia skórę.

Hydrate – dzięki innowacyjnej technologii hydrate, preparat zapewnia długotrwały efekt nawilżenia, skutecznie zmniejszając utratę wody z naskórka. Składniki kremu jednocześnie poprawiają nawilżenie skóry, odżywiają ją i regenerują (np. Hydromanil). Produkt wspomaga naturalny proces regeneracji skóry, spłyca zmarszczki i odbudowuje uszkodzenia powstałe w wyniku działania szkodliwych czynników zewnętrznych. Dzięki lekkiej konsystencji szybko się wchłania, zapewniając idealną bazę pod makijaż.

Zabieg przywracający zmieniony stan równowagi twojej skóry.

Retino booster to peeling dwufazowy, łączący peeling chemiczny z aktywną maską zawierającą kompleks retinol + retinyl retinoate.

Usunięty zostaje martwy naskórek, intensywnie pobudzana jest odnowa komórkowa. Skóra twarzy staje się odświeżona, wygładzona i wypoczęta. Zmarszczki są zredukowane i mniej widoczne. Retino booster to doskonała intensywna terapia anti–aging!

W pierwszej fazie zabiegu na skórę twarzy, szyi i dekoltu aplikowany jest antyoksydacyjny peeling żelowy (15% witaminy C + 15% kwasu cytryno-wego, pH=1.7). Peeling delikatnie oczyszcza i rozjaśnia powierzchnię skóry i przygotowuje ją do aplikacji składników aktywnych drugiego etapu zabiegu. W drugiej fazie zabiegu nakładana jest maska zawierająca: 4% kompleks reti-nol + retinyl retinoate, system rozjaśniający skórę i przeciwdziałający po-wstawaniu przebarwień WhiteTen®, odżywczy olej z awokado oraz lipopro-teiny i lipoaminokwasy z oleju kokosowego.

Celem zabiegu jest dostarczenie skórze jak największej ilości jedynej biologicznie aktywnej postaci retinoidów—kwasu retinowego, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry przy jednoczesnym minimalnym podrażnieniu skóry.

Możliwe jest to dzięki zastosowaniu innowacyjnej cząsteczki nowej postaci witaminy A o nazwie retinyl retinoa-te. Ten nowy ester witaminy A powstał w wyniku połączenia dwóch najaktywniejszych postaci retinoidów: kwasu reti-nowego z retinolem.

Najlepsze rezultaty i najwyższą skuteczność daje wykonanie serii 4—5 zabiegów w odstępach 2—3 tygodni.

Serdecznie zapraszamy !!!

Nowość w Electhetic Clinic:

Laser CO2RE – system oferujący:
– zabiegi frakcyjne
– dermabrazję laserową
– usuwanie zmian skórnych

CO2RE to frakcyjny laser CO2 – skuteczna metoda poprawy jakości skóry twarzy, również powiek, okolicy okołoustnej, szyi, dekoltu i pozostałych partii twarzy. Powoduje poprawę napięcia i elastyczności skóry, likwiduje przebarwienia, zmarszczki i blizny, ujędrnia skórę, usuwa cechy fotostarzenia. Działa poprzez płytkie odparowywanie naskórka i równoczesne remodelowanie kolagenu w głębszych warstwach skóry. Zabieg przeznaczony jest również dla osób z bliznami potrądzikowymi lub pozabiegowymi, niezależnie od ich wieku. Laserowe odmładzanie szybko daje widoczne rezultaty. Skóra staje się gęstsza, bardziej jędrna, zwarta i wygładzona, rozjaśniona i pełna blasku. Laser frakcyjny jest metodą z wyboru w leczeniu rozstępów. Lepsze rezultaty uzyskuje się łącząc te metody z iniekcjami osocza bogatopłytkowego (PRP). Laser CO₂ służy do usuwania drobnych zmian skórnych, które nie wymagają badania histopatologicznego.

Zabieg przeznaczony jest dla osób z bliznami potrądzikowymi lub pozabiegowymi niezależnie od ich wieku. Dla zabiegów ujędrnienia skóry, usuwania zmian fotostarzeniowych i zmarszczek.

NOWOŚĆ w Elesthetic Clinic:
SYSTEM PIELEGNACYJNY OBAGI NU-DERM z peptydem wybielającym. To najpopularniejszy zestaw produktów przeciwstarzeniowych w USA. Zawiera m.in. alfa-hydroksykwasy, kwas fitowy, arbutynę, mikronozowany tlenek cynku/oktynoksat, hydromanil.
To prawdziwy klucz do przywrócenia zdrowia i młodego wyglądu skóry: cofa objawy fotostarzenia, wygładza zmarszczki, wyraźnie rozjaśnia przebarwienia skóry, wyrównując jej koloryt, oraz poprawia jej elastyczność. Widocznie wpływa na strukturę, barwę i spójność naskórka. Dzięki kompleksowym działaniom poszczególnych produktów systemu Nu-Derm Fx skóra przechodzi prawdziwa metamorfozę i odzyskuję młodzieńczy blask.

Działanie systemu Nu-Derm:
– Minimalizuje oznaki starzenia się skóry,
– Zwiększa odnowę komórek skóry poprzez jej delikatne złuszczanie,
– Zmniejsza widoczność przebarwień skórnych poprzez zahamowanie produkcji melaniny,
– Poprawia elastyczność skóry oraz jej nawilżenie,
– Zapobiega oznakom dalszego uszkodzenia skóry w wyniku ekspozycji na słońce.

INNOWACYJNA TERAPIA LASEROWA WYPADANIA WŁOSÓW jest już dostępna w Elesthetic Clinic

Technologia HairMax zapełnia dotarcie delikatnego i odżywczego światła lasera do mieszków włosowych, co stymuluje uwalnianie energii i tworzy zdrowsze warunki dla wzrostu włosów. Takie pobudzenie energią lasera stymuluje wzrost włosów poprzez podwyższenie poziomu energii komórkowej za pomocą zwiększonej produkcji ATP, wzmaga przepływ krwi do mieszków, zwiększa wprowadzaną ilość tlenu i substancji odżywczych, aktywizuje ochronę za pomocą oksydantów, a także przyśpiesza usuwanie takich niekorzystnych substancji jak DHT. Terapia światłem lasera HairMax wspiera przywrócenie naturalnego cyklu wzrostu włosów, co powoduje wzrost nowych włosów, które są gęstsze, grubsze i pełne życia.

Korzyści leczenia laserowego HairMax:
– leczy wypadanie włosów
– stymuluje wzrost włosów
– odwraca proces przerzedzania
– zwiększa gęstość i grubość włosów
– pobudza uśpione cebulki włosów
– rewitalizuje zniszczone włosy
– brak niekorzystnych skutków ubocznych
– leczenie bez środków farmakologicznych
– zatwierdzone przez FDA dla mężczyzn i kobiet

Dowiedz się więcej o terapii, która pozwoliła wielu ludziom odzyskać pewność siebie.
Nie zwlekaj, zadzwoń już dziś aby uzyskać kod promocyjny, który wpisany w koszyku obniży cenę końcową produktów o 5% lub odwiedź stronę http://hairmax.net.pl

NOWEJ GENERACJI BIOMATERIAŁ DO REKONSTRUKCJI I ODBUDOWY TKANEK- LINERASE!

Zapraszamy na nowy wyjątkowy zabieg rekonstrukcji i odbudowy tkanek z użyciem Heterologicznego Atelokolagenu Typu I- Linerase.
Jest to biomateriał całkowicie niealergizujący, biozgodny i biodegradowalny (rozpuszcza się samoistnie w skórze).
Linerase tworzy optymalne warunki do odbudowy tkanki łącznej poprzez między innymi aktywację fibroblastów i monocytów do produkcji nowego kolagenu typu III. Dodatkowo w wyniku rozpadu staje się on cennym źródłem aminokwasów, które nasz organizm wykorzystuje do syntezy nowych białek.

Odkryj z nami odmładzającą moc kolagenu:)
unnamed

Wskazania do zabiegu Linerase:
– wspomaganie biorewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni
– zmniejszenie oznak starzenia się skóry
– poprawa jędrności i elastyczności skóry
– blizny potrądzikowe
– blizny zanikowe
– blizny pooperacyjne
– rozstępy
– przyspieszenie procesów gojenia i regeneracji skóry

Nowatorski zabieg z użyciem LINERASE zapewni Tobie naturalną regenerację i przywrócenie własnej struktury skóry poprzez odtworzenie włókien kolagenowych oraz tworzenie nowego kolagenu.

Zasłodź dzień bez obaw o sylwetkę!

Esthechoc- Cambridge Baauty Chocolate to WYKWINTNA I ZARAZEM KORZYSTNA DLA ZDROWIA CIEMNA CZEKOLADA zawierająca biodostępną astaksantynę – najsilniejszy znany nauce antyoksydant ( 6 tys. razy silniejszy od witaminy C, 500 razy silniejszy od witaminy E) oraz epikatechiny, polifenolowe kakao w formie opatentowanych fosfolipidowo-karotenoidowych
miceli, które chronią skórę przed procesami starzenia i zapewniają promienny wygląd.
Esthechoc, opracowana i opatentowana prze firmę założoną przez naukowców z Uniwersytetu Cambridge, jest owocem 10 lat intensywnych, niezależnych badań nad wolnymi rodnikami oraz biodostępnością i skutecznością karotenoidów oraz epikatechinpolifenoli kakao. Randomizowane, kontrolowane badania przeprowadzone w Addenbrooke’s Hospital przy Uniwersytecie Cambridge udowodniły skuteczność biologiczną oraz znaczącą poprawę biochemicznych i metabolicznych parametrów we krwi i skórze. W badaniach wzięli udział ochotnicy w wieku 50-65 lat. Po 4 tygodniach stosowania Esthechcoc mierzono poziom substancji aktywnych w surowicy oraz parametry i biomarkery skóry, takie jak: saturacja tlenem tkanek, transport tlenu w osoczu, zniszczenia oksydacyjne związane ze stanem zapalnym. Badania wykazały, iż ww. parametry powróciły do poziomu charakterystycznego dla osób w wieku 20-30lat.

Esthechoc – Cambridge Beauty Chocolate:– poprawia mikrokrążenie w skórze i jej natlenienie,
– zwiększa procesy detoksykacji skóry,
– zapewnia lepsze odżywienie skóry,
– pozwala odzyskać skórze jędrność, promienność i blask,
– nadaje się do wszystkich rodzajów skóry,
– regularnie stosowana pielęgnuje i chroni skórę.
Przyjemność bez poczucia winy- jedna cząstka Esthechoc dziennie to tylko 38 kcal!
Do nabycia w Elesthetic Clinic 🙂

Medycyna estetyczna, mezoterapia, peelingi lekarskie Ursynów Warszawa