O klinice

Zespół

piatek6

Dr n. med. Elżbieta Podgórska

Lekarz medycyny estetycznej, członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Wykładowca w Podyplomowej Szkole Medycyny Anti-Aging przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych i trener technik medycyny estetycznej dla lekarzy. Autorka wielu publikacji prasowych oraz programów telewizyjnych poświęconych tej dziedzinie medycyny, m.in. „Alchemia zdrowia i urody”. Współautorka pierwszego polskiego wydania książki „Medycyna estetyczna w praktyce”. Propagatorka holistycznego podejścia do medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, łącząca wiedzę ogólnomedyczną, wynikającą z posiadanej specjalizacji II stopnia z zakresu chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej, z najnowszą wiedzą z zakresu medycyny estetycznej, anti-aging i dermatologii.

Photo0011

Dr. n. med. Ewa Styk

Specjalista chorób wewnętrzych, endokrynologii i medycyny przeciwstarzeniowej. Wykładowca na międzynarodowym kursie organizowanym przez World Society of Anti Aging Medicine. Członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Menopauzy. Członek zarządu Głównego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Autor wielu artykułów z dziedziny endokrynologii i medycyny przeciwstarzeniowej.

Cecherz-zacisze

Dr n. med. Krzysztof Cecherz

Laryngolog, posiada drugi stopień specjalizacji z zakresu otolaryngologii. Do jego zainteresowań klinicznych należy również medycyna estetyczna.

piatek3

Lek. med. Magdalena Gorczyńska

Lekarz medycyny, specjalizacja z chorób wewnętrznych. Od kilku lat zajmuje się medycyną estetyczną, ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Ponadto ukończyła wiele kursów teoretyczno-praktycznych z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Medycyna estetyczna, mezoterapia, peelingi lekarskie Ursynów Warszawa